ביטוח נסיעות לחו"ל - לא טסים לפני שמשווים מחירים

באתר Wobi ניתן לבצע השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן אמת ובתוך 30 שניות, כאשר ההצעות מתקבלות ישירות מחברות ביטוח. לאחר השוואת מחירים מיידית קצרה ניתן להזמין ביטוח נסיעות באינטרנט ישירות מתוך המערכת.

לקבלת הצעות מחיר לביטוח נסיעות
יש לבחור סוג חופשה

בחירת סוג חופשה

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

לפני טיסה לחו"ל מרביתנו נוהגים להשוות ולבדוק מחירי חבילות, טיסות או בתי מלון כדי לחסוך כמה שקלים, וכדי לפנות משאבים לטובת בזבוזים וקניות. באופן תמוה, נוסעים רבים נוטים להתעלם ממחיר ביטוח הנסיעות שלהם, מקבלים את ההצעה הראשונה שניתנת להם ומוותרים על חיסכון כספי שעשוי להיות משמעותי ככל שהנסיעה ארוכה יותר. ב-Wobi ניתן להשוות ולרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל תוך מספר דקות.

Wobi - מי אנחנו

האתר מופעל על ידי וובי סוכנות לביטוח בע"מ הפועלת ברישיון (מספרו: 514422187) המפקח על הביטוח של מדינת ישראל. וובי רשאית לפעול בתחומי ביטוח כללי וביטוח פנסיוני.
בכל מקרה של תביעה לחברת הביטוח, מחלקת התביעות של Wobi תעמוד לרשותכם מהרגע הראשון ותנחה אתכם בתהליך התביעה עד לסיומה.

השוואת מחירים וחיסכון במחירי ביטוח הנסיעות באינטרנט

כמעט כל חברת ביטוח מציעה כיום ביטוח נסיעות לחו"ל במחיר שהוא לרוב תחרותי מאוד, בעיקר עבור תרמילאים או אנשי עסקים שמרבים לטוס, אולם גם עבור הנוסע המזדמן שנוסע לחו"ל לעיתים רחוקות בלבד. במקום לעבור מאתר לאתר או לבזבז זמן וכסף בבירורים טלפוניים, אתר Wobi מרכז את ההצעות המשתלמות ביותר לביטוח נסיעות באינטרנט ומאפשר לרכוש את הביטוח אונליין. ב-Wobi הכל תחת קורת גג אחת.
 

בעקבות הרפורמה בביטוח הנסיעות, חברות הביטוח מציעות ביטוח נסיעות בסיסי זהה, עם אפשרות להרחבות משתנות בין נוסע לנוסע. באפשרותכם להוזיל את פוליסת ביטוח הנסיעות ששילמתם עד כה ע"י בחירה בכיסויים הרלוונטיים בלבד עבור הטיול הקרב שלכם. למשל: אם אתם מתכננים לטוס ללונדון לסופ"ש, כיסוי של איתור וחילוץ עשוי להיות פחות רלוונטי לסוג טיול זה וע"י הסרת הכיסוי המדובר, תוכלו להוזיל את עלות ביטוח הנסיעות שלכם. 
 

רק ב-Wobi השקיפות מלאה, פרטי הגולשים לא נשלחים לשום גוף מסחרי בעל זהות עלומה וחשוב מכל - רק ב-Wobi ניתן להשלים את תהליך הרכישה באתר ולקבל מיד בסיום ההשוואה הצעת ביטוח משתלמת וחסכונית ביותר.

מרכיבי פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל

חשוב להיערך נכון לפני הנסיעה על מנת למנוע עוגמת נפש בזמן הנסיעה. היערכות נכונה כוללת רכישת ביטוח נסיעות מתאים למטרת הטיול (לדוגמה: טיול תרמילאים, נסיעת עסקים, חופשת סקי). כיום חברות הביטוח מציעות ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל סל של כיסויים העונים לצרכים המשתנים של כל נוסע.


הביטוח הרפואי הכלול בביטוח הנסיעות מכסה הוצאות טיפול ואשפוז, רכישת תרופות, פינוי במטוס לארץ, טיפולי חירום בשיניים וחילוץ ופינוי לבית חולים במקרה של תאונה.

ניתן להסיר כיסוי איתור וחילוץ וחבות לצד ג' ובכך להוזיל את עלות הפוליסה שלכם לטיול הקרוב.

בנוסף קיימת אפשרות להוסיף לפוליסה הבסיסית כיסויים רלוונטיים נוספים אשר יתומחרו בנפרד:
 

  • ביטול נסיעה - כיסוי זה מיועד עבור הפסד תשלומים שנגרמו כתוצאה מביטול נסיעה בלתי נמנע 
  • קיצור נסיעה - כיסוי זה מיועד עבור הפסד תשלומים כתוצאה מקיצור נסיעה בלתי נמנע
  • כבודה - אובדן או נזק שארע למטען הנלווה במשך תקופת הביטוח 
  • ספורט אתגרי – כיסוי זה מיועד עבור הוצאות עקב צורך בשירותים רפואיים בחו"ל שנגרמו כתוצאה מפעילות ספורט אתגרי 
  • ספורט חורף - כיסוי זה מיועד עבור הוצאות עקב צורך בשירותים רפואיים בחו"ל שנגרמו כתוצאה מפעילות ספורט חורף בתחומי ספורט חורף 
  •  

ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר לך לשלם, בדרך כלל, מספר דולרים בודדים ליום, וליהנות מביטחון בזמן החופשה.

אילו סוגי חופשות מיוחדות למשל מצריכות סוגי כיסויים נוספים?