אודות Wobi

אתר Wobi (וובי) הוא פרי יוזמה חדשה של אנשי ביטוח ואנשי אינטרנט מובילים בישראל, אשר חברו יחדיו כדי להביא שירות חדשני לציבור הצרכנים בישראל. האתר מציע שירות חדשני של השוואת מחירי ביטוח באינטרנט ורכישה אונליין בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח המובילות בישראל. האתר מופעל על ידי וובי סוכנות לביטוח בע"מ הפועלת ברישיון (מספרו: 514422187) המפקח על הביטוח של מדינת ישראל. וובי רשאית לפעול בתחומי ביטוח כללי וביטוח פנסיוני.

Wobi הוא אתר הביטוח הישראלי הראשון שמרכז עבורך את הצעות הביטוח של חברות הביטוח המובילות בארץ. רק באתר Wobi ניתן להשוות מחירים ולבצע רכישה מיידית באתר.

 

 

עד היום קניית ביטוח הייתה חוויה מסורבלת ומתישה. Wobi הופך את הקנייה לפשוטה ומהירה. במקום להתקשר לסוכן הביטוח, לרדוף אחרי נציגי שירות, לבזבז שעות בחיפושים והשוואות באתרי החברות השונות, Wobi עושה את כל העבודה הקשה בשבילכם וחוסך לכם זמן יקר. אתר וובי מרכז עבורכם הצעות ממגוון רחב של חברות הביטוח המובילות בארץ, כך שתוך דקות מרגע הכניסה תוכלו לרכוש את הביטוח הטוב והמשתלם ביותר עבורכם.
 
בשנים האחרונות הפכה תופעת רכישת הביטוח באינטרנט רווחת בעולם. לדוגמא, באנגליה מגיעות מכירות ביטוח הרכב באינטרנט לכדי 50% מסך המכירות של השוק. Wobi מביא את המהפכה לישראל ומרכז עבורכם את כל הביטוחים שאתה צריכים – מביטוח רכב וביטוח דירה ועד ביטוח נסיעות לחו"ל וביטוח חיים.
 
איך זה פועל?
 
תהליך רכישת הביטוח באתר Wobi פשוט ונוח. בתוך מספר דקות מתחילת התהליך יהיה בידיכם הביטוח המתאים ביותר עבורכם.
 
שלבי התהליך
 
  •  הזינו את פרטיכם במוצר הביטוח שאתם מעוניינים לרכוש.
  •  המנוע האוטומטי והחכם של Wobi יציג בפניכם מגוון הצעות מחיר משתלמות של מגוון חברות הביטוח, כל זאת בשקיפות מלאה.
  •  לאחר בחירת ההצעה המועדפת – מלאו את פרטיכם האישיים ורכשו את הביטוח באמצעות כרטיס אשראי במערכת התשלום הבטוחה של Wobi.
 בכל שלב של התהליך תוכלו ליצור קשר עם נציגי השירות של Wobi שיסייעו לכם בהשלמת התהליך.
 
יתרונות רכישת ביטוח ב-Wobi 
 
חוסכים זמן – רכישת ביטוח בקלות ובמהירות בזמן שנוח לכם, 24 שעות ביממה, בלי לקום מהכסא. Wobi נותן לכם מענה מיידי שחוסך זמן יקר. לא צריך יותר לבזבז זמן על יצירת קשר טלפוני עם סוכן ביטוח או על פנייה לכל אחת מחברות הביטוח השונות.
 
חוסכים כסף – Wobi מציע לכם את פוליסות הביטוח המשתלמות והזולות ביותר עבורכם, ולכם נותר רק לבחור.
 
הכוח עובר ללקוח - Wobi מהווה מהפכה אמיתית בשוק הביטוח בישראל. מהיום, הלקוח הוא זה שמחליט על פי שיקוליו  איזו פוליסה ואיזו חברת ביטוח לבחור. ב- Wobi הכוח עובר אליכם, הלקוחות. 
 
השוואה קלה בין חברות הביטוח השונות – Wobi מרכז את הצעות הביטוח של מירב החברות במשק. בזכות המנוע החכם של Wobi אתם נהנים מהמחירים המשתלמים ביותר, עבור הביטוח שהכי מתאים לכם.
 
השוואה חכמה בין ההצעות השונות - השוואה רק בין מחירי הביטוח (הפרמיה) יכולה להוביל להחלטה שגויה, שתתגלה בסופו של דבר גם כיקרה. Wobi משקלל עבור הלקוח, בנוסף למחיר, עוד מספר רב של פרמטרים, במטרה לאפשר לכם לרכוש את המוצר המתאים ביותר עבורכם - בחברת הביטוח המתאימה ביותר.
 
שקיפות – ב- Wobi דוגלים בשקיפות מלאה. אנו מציגים בפניכם מגוון רחב של הצעות מחברות ביטוח. כל שנותר לכם הוא רק לבחור ביניהן.
 
קנייה בטוחה – סוכנות Wobi פועלת תחת פיקוח המפקח על הביטוח ומשרד האוצר. הביטחון שלכם נמצא בראש מעיינינו והקנייה ב-Wobi נעשית בתהליך רכישה מאובטח שמגן על פרטיכם האישיים.
הדפסה