ביטוח באינטרנט

ביטוח באינטרנט

בשנים האחרונות עוד ועוד מוצרים ניתנים לרכישה באינטרנט, ואתרים רבים מספקים אחד משני שירותים עיקריים:

  • שירותי מכירה בפועל של מוצר כלשהו
  • שירותי השוואת מחירים בין המוצרים השונים שנמכרים באתרים אחרים

Wobi מאפשרת לבצע את שתי הפעולות הללו תחת קורת גג אחת. יתר על כן, Wobi מציעה מוצר שנתפס עד היום בקרב מרבית האוכלוסייה כבעל מחיר קבוע כמעט, ובוודאי לא כמוצר שאפשר להשוות את מחירו ולרכוש באינטרנט.


שירות קשוב, עכשווי ומקוון

למעט Wobi, כל אתרי האינטרנט בישראל שעוסקים בתחום השוואת מחירי ביטוח רכב באינטרנט (אלה שאינם בבעלות חברת ביטוח כזו או אחרת) מספקים שירות מיושן שבמסגרתו מתבקש הלקוח להשאיר פרטי התקשרות ואחר כך הוא נשלח להמתין לשיחה טלפונית מחברה או סוכנות ביטוח שזהותה לא מוסגרת מראש ולא תמיד רשומה באתרים מסוג זה. בחלק מן המקרים, החברה לא חוזרת ללקוח ובמקרים אחרים שיחת הטלפון מגיעה במועד כלל לא מתאים.

אתר Wobi נשען על טכנולוגיה המתקשרת עם חברות הביטוח המובילות בישראל לשם השוואת מחירי ביטוח בין כל הגופים המובילים. ב-Wobi מקבלים הצעות מחיר תוך דקות ורוכשים את חבילת הביטוח הנבחרת ישירות מאתר האינטרנט.

בשלב זה באתר השוואת מחירים ורכישה של מרבית מוצרי הביטוח הנפוצים ובראשם ביטוחים בסיסיים (ביטוח רכב, ביטוח דירה), השוואת מחירי ביטוח משכנתא וביטוח נסיעות לחו"ל.


ביטוח במחיר משתלם שמתאים לך

איזה סוג ביטוח מתאים לך? מייד לאחר בחירת הביטוח המתאים לך למטה, יחל תהליך של קבלת הצעות מיידית מחברות וסוכניות ביטוח מובילות. בתום תהליך ההוואה ניתן יהיה לרכוש את הביטוח באתר האינטרנט שלנו. כל התהליך לא אמור לקחת יותר מעשר דקות.


הצעה לביטוח רכב

ביטוח רכב

   
 
 

הצעה לביטוח דירה

ביטוח דירה

הצעה לביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות

   
 
 
 

הצעה לביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא

 
 
 
 

מאמרים נוספים בנושא ביטוח באינטרנטהדפסה