ביטוח רכב באינטרנט

ביטוח רכב באינטרנט

רכשתם רכב חדש? פוליסת הביטוח של הרכב עומדת לפוג? זה אומר שיש צורך בפוליסה חדשה – ביטוח חובה וגם ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף

אבל האם זה אומר גם שעכשיו צריך להשקיע זמן ואנרגיה בבירורים עם סוכן הביטוח, או בשיחות עם נציגי השירות של חברות הביטוח כדי להתחיל להשוות תנאים ומחירים? לא. כי עכשיו יש דרך קצרה ונוחה הרבה יותר, שאף תחסוך לכם כסף: רכישת ביטוח רכב באינטרנט.


תוכן העניינים

כיצד רוכשים ביטוח רכב באינטרנט?

ביטוח רכב

   
 
 

רכישת ביטוח רכב באינטרנט היא שיטה קלה ונוחה, הצוברת פופולאריות בארץ וברחבי העולם: במקום לבקש הצעות מנציגי השירות של כמה חברות ביטוח, או לגלוש בין אתרי האינטרנט של החברות כדי לאתר את הביטוח המתאים - אפשר לבצע את ההליך באופן יעיל באתר אחד בלבד. מזינים את הפרטים האישיים במוצר הביטוח שאתם מעוניינים לרכוש - ביטוח חובה, ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף. בתוך דקות יוצגו על המסך שלכם מבחר הצעות מחיר משתלמות של מגוון חברות הביטוח בישראל. בודקים את הפוליסות השונות, ומתרשמים מהתנאים ומהמחירים. בוחרים בהצעה המתאימה, ממלאים פרטים אישיים ואת פרטי כרטיס האשראי במערכת התשלום - והרכב שלכם ואתם מבוטחים.


מהם היתרונות של ביטוח רכב באינטרנט?

חיסכון בזמן - אין צורך לטלפן לסוכן הביטוח או לחברות הביטוח, להשוות, לברר ולהתמקח. כל התהליך, הכולל עיון בפוליסות, השוואת מחירים, בחירת הפוליסה ורכישתה - נעשה מבלי לקום מהכסא, וזמין 24 שעות ביממה. חיסכון כספי - עלות ביטוח רכב באינטרנט זולה יותר לעומת רכישת פוליסה באמצעות סוכן ביטוח או פנייה לחברת ביטוח. הצעות הביטוח באינטרנט אטרקטיביות ומשתלמות יותר - ולכם נותר רק לבחור בפוליסה המתאימה. הכוח להחליט - מדוע סוכן הביטוח ממליץ לכם דווקא על חברה מסוימת? מהם השיקולים שלו? האם ישנן פוליסות ביטוח נוספות שעשויות להתאים לכם יותר? רכישת ביטוח רכב באינטרנט מעבירה את כוח הבחירה אליכם: עכשיו אתם מחליטים באיזו חברה תהיו מבוטחים ואיזו פוליסה מספקת את הכיסוי המתאים לצרכים שלכם. ללא התחייבות - קבלת הצעה לביטוח רכב באינטרנט אינה כרוכה בתשלום או בכל התחייבות אחרת. כל שנדרש הוא להזין את הפרטים הנחוצים לצורך קבלת הצעה - וזהו. אין תשלום, אין עמלה ואין התחייבות לרכישה. השירות ניתן חינם, כדי לאפשר לכם להתרשם מהפוליסות השונות ולהחליט איזו מהן מתאימה לכם.


ביטוח רכב ב-Wobi

וובי הוא אתר הביטוח הראשון בישראל המרכז עבורכם הצעות אטרקטיביות של חברות הביטוח המובילות. באמצעות Wobi  ניתן לא רק להשוות בין הפוליסות השונות לביטוח רכב - אלא גם לבחור בפוליסה המתאימה ולרכוש אותה באופן מיידי. הליך רכישת ביטוח רכב ב-Wobi הוא פשוט - ופשוט משתלם.


כדאי לדעת

  • Wobi פועלת ברישיון המפקח על הביטוח במשרד האוצר.
  • רכישת ביטוח ב-Wobi נעשית בהליך מאובטח המגן על הפרטים האישיים.
  • בכל שלב של רכישת פוליסה ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות של Wobi, שיסייעו לכם בהשלמת התהליך.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח רכבהדפסה